úterý 24. května 2016

Povlečení Stella Ateliers z kolekce Stella Dreams pro vaše sladké sny

Chcete-li mít kvalitní spánek, nezáleží pouze na výběru matrace, ale je třeba si pořídit i vyhovující povlečení. Vaše pozornost by se měla soustředit jak na kvalitu materiálu, tak i na barvy a design. Kolekce Stella Dreams, od českého výrobce a prodejce Stelly Ateliers, vám poskytne širokou nabídku nejrůznějšího povlečení, ze kterého si jistě vyberete.

Společnost Stella Ateliers

Stella Ateliers s. r. o. vyrábí luxusní povlečení z těch nejkvalitnějších surovin. Zpracovává dlouhovlákennou ručně sbíranou egyptskou bavlnu s velice nízkým procentem rostlinného znečištění. V procesu česání při výrobě příze uplatňuje princip tzv. super česané příze, ve které se nevyskytuje více než 20% výčesku z nezralých, polámaných či jinak poškozených vláken. Bavlněná vlákna se dále zpracovávají do saténových, damaškových, batistových a perkálových tkanin a jerseyových pletenin. Některé takto zhotovené příze, dále prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Díky tomuto procesu si povlečení získá lesk podobný hedvábí, vyšší pevnost a odolnost a vyšší přídržnost barviv. Budeme-li se bavit pouze o kolekci S Dreams, tak se jedná o klasický bavlněný satén a bavlněný jersey. Tyto příze neprochází zušlechťovacím procesem, tudíž je povlečení levnější, ale přesto vysoce kvalitní.

Kolekce Stella Dreams

Stella Dreams je synonymem kvality a luxusu. Vyrábí cenově dostupné povlečení ze 100% bavlny v úpravě pletený Jersey (140g/m2) a tkaný bavlněný satén (120g/m2). Nevyužívá se Mako bavlna ani licencované vzory. Proto je povlečení razantně levnější než ostatní druhy a kolekce. Veškeré povlečení je opatřeno velmi praktickým zipem, na nějž se vztahuje dlouhodobá záruka.
Zaměstnanci Stella Ateliers při vývoji této kolekce zúročili své více než 15leté zkušenosti s výrobou ložního povlečení a vytvořili další řadu vysoce kvalitních výrobků.

Satén

Většina lidí se mylně domnívá, že satén je označení materiálu, jedná se však o způsob, jakým je zpracována příze. Jedná se o hustou bavlnářskou tkaninu malé hmotnosti, s hladkým lesklým povrchem, která je tkána v atlasové vazbě. Bavlněný satén má celou řadu výhod – je odolný, prodyšný, dobře saje, v zimě hřeje a v létě naopak chladí. A v neposlední řadě je velice příjemný na dotek.

Jersey

Jersey označuje lehké až středně těžké pleteniny. Látka je měkká na dotek, splývavá, nemačkavá a elastická. Obvykle s hladkým či mírně členitým povrchem. Obzvlášť jemný je Mako-Jersey. Výhodou je, že tuto pleteninu není třeba žehlit.


Ložní prádlo Jannet - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Ložní prádlo Jannis - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Ložní prádlo Jena - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Ložní prádlo Jian - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Ložní prádlo Joop - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Ložní prádlo Jerry - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2Ložní prádlo Jessi - bavlněný Jersey - 100% čistá bavlna - oboulícní úplet 140g/m2

Žádné komentáře:

Okomentovat